Oferta pracy: Asystent Obsługi Klienta

Zapraszamy do Viscale. Czeka na Ciebie stanowisko Asystent Obsługi Klienta.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za obsługę uczestników programów lojalnościowych i partnerskich, konkursów oraz loterii. W praktyce oznacza to odbieranie telefonów osób, które wzięły udział w konkursie dopytujących o nagrody, czy zapisy regulaminu. Dlatego szukamy osoby dobrze zorganizowanej, dokładnej, skrupulatnej i z łatwością nawiązującej dobre relacje z innymi ludźmi.

Viscale - programy lojalnościowe i partnerskie

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Viscale - programy motywacyjne dla pracowników

Viscale to spółka należąca do Grupy Eura7 (od 1999 roku na rynku). Nazwa naszej firmy pochodzi od nazw Vistula, Caparol i Lesaffre - trzech klientów, których projekty przyczyniły się do powstania spółki. Specjalizujemy się w programach lojalnościowych, partnerskich i motywacyjnych, wdrażanych w oparciu o nowe technologie: zautomatyzowanych, rozwijanych, z pełną analizą danych. Znacząco zwiększających sprzedaż u naszych klientów. Jako Grupa Eura7 zajmujemy się całym procesem analizy, projektowania, wdrażania i obsługi programów lojalnościowych, co jest wygodne dla klienta i łatwo sprzedawalne.

Prezesem Viscale i szefem całej Grupy Eura7 jest Łukasz Wołek, prowadzący podcast “Marketing Ludzkim Głosem”. Prywatnie mąż i ojciec piątki dzieci, amator wędkarstwa, szachów i wycieczek górskich. Gość z dużym poczuciem humoru.

Jeśli to stanowisko wydaje się być dla Ciebie ciekawą ofertą pracy, wyślij nam swoje CV na adres praca[małpa]viscale.pl, a następnie wypełnij formularz kwalifikacyjny (5-10 minut): FORMULARZ KWALIFIKACYJNY VISCALE. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi ​osobami, króre zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną do naszego​​ ​biura.​

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Viscale Sp. z o.o. w celach rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może zostać cofnięta w każdym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są tutaj: https://www.viscale.pl/polityka-prywatnosci

Posłuchaj wywiadu

Kiedy warto zainwestować w program lojalnościowy?

Przeczytaj również:

Webinar lojalnościowy
x